[ad_1]

Як передає Суспільне Суми, у школах відновлюють освітній процес. Безпосереднє спілкування педагогів із дітьми, їхнє навчання відбуватиметься дистанційно. Так, у 23-й школі міста нині порожньо. Учителям адміністрація дозволила проводити уроки з дому.

порожній клас

«Ми зараз не говоримо про засвоєння нового матеріалу. Ми говоримо про повторення, про рольову гру», – розповіла директорка однієї з сумських шкіл Наталія Педяш. За її словами, є непроста ситуація з технічними можливостями окремих педагогів. Також враховують можливості дітей. Тому що у більшості дітей, які змушені були евакуюватися з області, основний гаджет для навчання – це телефон. «Перед педагогами стоїть на сьогодні завдання – як доцільно використати і всеукраїнську платформу (Всеукраїнська школа онлайн) та інші форми надання інформації.»

Уроки, за словами Наталії Педяш, проводитимуть із 9-ї ранку до 12-ї години дня. Спочатку передбачається встановлення контакту вчителів та їхніх учнів після повномасштабного вторгнення російських військових в Україну. Таку бесіду вже провела класний керівник одного із десятих класів.

Вчителька біології та географії Наталія Сошка говорить, що наразі змінюються правила і навчаються не лише діти, а й вчителі. «Педагогічним колективом була виготовлена пам’ятка, як реагувати під час навчання на сигнали тривоги, які дії мають бути у дорослих та дітей в такі хвилини, які можуть трішечки відірвати нас від навчання. Тому не хвилюємося, не панікуємо, навчаємося, здобуваємо нові знання», – розповіла вчителька.

Оцінювати знання своїх учнів вчителі цієї школи, за словами директорки навчального закладу, поки не будуть. А замість звичних домашніх завдань буде рубрика «Що я можу зробити самостійно?».

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *