У Сумах поховали військового Олександра Одінцова, якого вбили на Луганщині


У Сумах поховали військового Олександра Одінцова, якого вбили на Луганщині, фото-1

Збирався одружитися, але загинув від рук російських військових. У Сумах попрощалися з 24-річним військовим 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського Олександром Одінцовим. Його вбили 12-го травня на Луганщині, пише Суспільне.

Як і всіх військових, хто поклав життя за суверенітет і свободу України, Олександра Одінцова ховають на Алеї Слави. Прощається з коханим назавжди наречена Анастасія. Хоча 4 червня пара збиралася одружитися.

“Він говорив: приїду чи не приїду, відпустять чи не відпустять. Коли донечка подзвонила начальнику, сказала, що він не виходить на зв’язок три дні. – А ви хто така будете? Вона говорить: якщо відпустите четвертого числа, то буду дружина. Він говорить: прийміть мої співчуття, Саші немає. Ми не вірили і не хочемо зараз вірити в це”, – розповідає мама нареченої Олександра Надія.

Яким був Олександр, сьогодні згадують його близькі, друзі та родичі. “Дуже веселий, радісний, цілеспрямований, завжди давав поради, ніколи не говорив “ні”. Проста людина, яка хотіла жити”, – говорить родич загиблого Сергій.

“У нього нещодавно був День народження. У нього залишилася кохана дівчина, вони збиралися 4 числа одружуватися. Хотів, щоб у нього було два сини. Сподівався, що все буде добре”, – розповіла родичка Олександра.

Олександр пів року тому уклав контракт зі Збройними Силами. Загинув на Луганщині. Через те, що зараз там тривають активні бойові дії, опізнання і перевезення тіла зайняли певний час, – розповідає Ігор Мироненко.

“Він служив у 16-му батальйоні 58-ї бригади. Старший офіцер батареї першого мінометного відділення. Олександр загинув біля населеного пункту Білогорівка в Луганській області, отримав смертельне поранення”, – розповів офіцер Ігор Мироненко.

У березні Олександр Одінцов відзначив свій 24-й, останній День народження.

фото: Суспільне Суми

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *