[ad_1]

17.08.2021 року – чорний день в КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» СМР

Вчора передчасно пішла з життя завідувачка консультативно — діагностичного відділення №2 Якубенко Тетяна Володимирівна.

«Тетяна Володимирівна з 2015 рокупрацювалалікарем педіатром нашого закладу, в 2016 роцібула призначена на посаду завідувачки консультативно-діагностичного відділення № 2 КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Сумської міської ради.

Професіонал з великої літери, яку обожнюють і пацієнти, і батьки, і колеги. Справедлива, добра та чуйна людина, яка завжди протягне руку допомоги.

Важко повірити, що ніколи ми вже не почуємо мудрого слова Тетяни Володимирівни, не побачимо її щирої посмішки…Трагічна випадковість обірвала її життя. Але ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана до неї. Світла пам’ять житиме в наших серцях. Нехай Всевишній охороняє її світлу душу в Царстві Небеснім. Усі, хто знав дорогу нам людину, Якубенко Тетяну Володимирівну, згадайте добрим словом, пом’яніть щирою молитвою.

Колектив дитячої лікарні висловлює глибоке співчуття рідним та близьким загиблої. Царство Небесне… Вічна пам’ять… Скорбим разом з вами…», — йдеться в повідомленні Профспілки Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *