У Сумах посмертні нагороди загиблих військових вручили їхнім родинам


У Сумах посмертні нагороди загиблих військових вручили їхнім родинам

У Сумах 7 березня посмертно нагородили захисників України. В конгрес-центрі Сумського державного університету зібрались родичі та сім’ї загиблих військовослужбовців, яким вручили нагороди, пише Суспільне.

Мати Олександра Конєва, пані Надія, розповіла, що її син приєднався до лав ЗСУ в червні 2022 року.

“Він ходив з самих перших днів, хотів записатися, але якось в нього не виходило і він пішов 21 червня. Приїжджав, коли вони звільнили Ізюм, 25-та бригада звільняла Ізюм. Чотири дні був вдома. І потім, 19 серпня, поїхав, і потім загинув”, – розповіла вона.

У Сумах посмертні нагороди загиблих військових вручили їхнім родинам, фото-1

Старший солдат Олександр Конєв служив у десантно-штурмових військах і загинув 30 вересня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Поховали військовослужбовця в Сумах 17 жовтня. Надія Конєва отримала посмертні нагороди за свого сина.

У Сумах посмертні нагороди загиблих військових вручили їхнім родинам, фото-2

Члени родин загиблих військових отримують нагороди. 7 березня 2023 р. Суми.Фото: Суспільне Суми

З самого початку повномасштабного вторгнення пішов захищати сім’ю та країну військовослужбовець В’ячеслав Максимов. Про це розповіла його сестра Ірина.

“Він був на роботі і відразу звідти поїхав 24 лютого до своїх хлопців у Львів, десантно-штурмова бригада, 80-та окрема. Він був учасником АТО і зі своєю бригадою вже туди потрапив”, – згадувала вона.

Загинув В’ячеслав Максимов 5 квітня 2022 року внаслідок бойових дій в Херсонській області. Йому назавжди залишиться 43 роки.

У Сумах посмертні нагороди загиблих військових вручили їхнім родинам, фото-3

Члени родин загиблих військових отримують нагороди. 7 березня 2023 р. Суми.Фото: Суспільне Суми

Нагороди отримали 12 родин загиблих воїнів. Вони отримали державні нагороди, а також нагороди від Міністерства оборони України, від Головнокомандувача ЗСУ і від військових частин.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *