У Сумах працівники апарату та виконавчих органів міської ради тимчасово працюватимуть дистанційноУ Сумах працівники апарату та виконавчих органів міської ради тимчасово працюватимуть дистанційно

Враховуючи динаміку захворюваності містян на COVID‑19 на території Сумської міської тергромади, з метою запобігання поширенню недуги, працівники апарату та виконавчих органів міської ради тимчасово працюватимуть у дистанційному режимі.

Таке розпорядження, очільник Сум Олександр ЛИСЕНКО видав сьогодні, 28 січня. У ньому йдеться про запровадження тимчасово, з 1 по 4 лютого 2022 року, дистанційного режиму роботи для працівників апарату та виконавчих органів Сумської міської ради. Керівники виконавчих органів міської ради повинні визначитись щодо наявної технічної та практичної можливості запровадження такого формату роботи для максимальної кількості працівників виконавчих органів, а також розробити та затвердити графіки перебування працівників на робочому місці та дистанційної роботи, взявши до уваги необхідність зменшення ймовірності зараження осіб з підвищеним ризиком.

Працівники, для яких запроваджено дистанційну форму роботи, повинні виконувати посадові обов’язки відповідно до доручень керівництва, бути на постійному телефонному зв’язку, перевіряти електронну пошту не рідше одного разу на годину, відповідати на листи, телефонні дзвінки та, за викликом керівника, оперативно з’являтися на робоче місце.

Керівники виконавчих органів міської ради повинні тимчасово, на період дії даного розпорядження, обмежити безпосередній прийом та обслуговування фізичних та юридичних осіб виконавчими органами міської ради. У разі наявності законодавчих та технічних можливостей адміністративні та інші управлінські послуги мають надаватися засобами телефонного електронного та поштового зв’язку.

У фоє адміністративних приміщень повинні бути встановлені скриньки для мінімізації контактів з громадянами при обміні документами в паперовому вигляді.

У своєму зверненні до сумчан, міський голова рекомендував керівникам підприємств та організацій громади контролювати дотримання на робочих місцях карантинних вимог і, по можливості, перевести працівників на дистанційний режим роботи.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *