У Сумах приватні перевізники подовжать час роботи частини маршрутів


У Сумах приватні перевізники подовжать час роботи частини маршрутів, фото-1

Дев’ять маршрутів пасажирського транспорту подовжать графік руху до 19:00.

Про це повідомив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних технологій Сергій ЯКОВЕНКО під час апаратної наради при міському голові.

«На сьогодні громадський транспорт працює в обмеженому режимі, але щодня ми намагаємося додати кількість транспорту, – розповів він. – Так, відсьогодні запрацював маршрут № 10А – на лінію вийшли два тролейбуси. У подальшому будемо розширювати можливості транспортного забезпечення».

За інформацією Сергія Яковенка, з перевізниками та керівництвом АЗС досягнуто домовленостей щодо подовження роботи приватного транспорту. Тож, автобуси з маршрутами №№ 2, 5, 10, 12, 13, 18, 19, 20, 61 виконуватимуть рейси до 19:00.Наразі залишається проблемним питання руху тролейбусів у Роменському мікрорайоні, враховуючи пошкодження кабелю до підстанції, яка живить тролею у цьому мікрорайоні та на вул. Білопільський шлях. Нині до автовокзалу тролейбуси доїжджають за допомогою автономного ходу, а на вул. Роменська курсування «рогатих» зупинено.

«Намагаємося оперативно вирішити питання поточного ремонту кабелю та відновлення руху тролейбусів», – зауважив посадовець.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив керівнику відділу та КП «Електроавтотранс» у найкоротші строки завершити ремонт і сформулювати пропозиції щодо подальших дій, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи контактної мережі.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *