[ad_1]

На вулиці Привокзальній до патрульних звернувся небайдужий сумчанин. Він повідомив, що водій автомобіля ВАЗ-21063 підозріло себе поводить. Інспектори наздогнали транспортний засіб та подали водієві вимогу про зупинку. Та керманич і не думав зупинятися. Додавши швидкості, він почав тікати вулицями Сум.

За кілька хвилин охоронці порядку зупинили та затримали водія. То з дружиною посварився, то просто не хотів зупинятися — версій, чому саме 27-річний керманич не зупинявся на вимогу патрульних, було чимало. Та, як виявилося, він просто не мав права керування транспортним засобом та ще й був з ознаками сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки та в закладі охорони здоров’я водій категорично відмовився. На нього інспектори винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування), а також склали протоколи за ч. 1 ст. 122–2 (Невиконання водієм вимог про зупинку) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом особою з ознаками сп’яніння) КУпАП. Від керування чоловіка відсторонили.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *