У Сумах відбувся випуск курсантів Харківського національного університету внутрішніх справУ Сумах відбувся випуск курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ

Саме сьогодні, в умовах воєнного часу, держава потребує високопрофесійних поліцейських. Вже завтра лави поліції Сумщини поповнять більше 80 новоспечених офіцерів та розпочнуть виконувати свій службовий обов’язок – захищати права і свободи людей.

Заходи з нагоди отримання погонів лейтенантів поліції та дипломів про вищу освіту відбулись у Центрі первинної професійної підготовки Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Окрім батьків, близьких та рідних, привітати курсантів прийшли й запрошені гості. Серед яких тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Петро Токар, міський голова Олександр Лисенко, керівництво Сумської філії ХНУВС та інші.

Урочистості розпочались із виконання Державного Гімну України, а також вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання. Після чого, курсанти отримали лейтенантські погони та дипломи про вищу освіту. Кожен із гостей привітав випускників, тепер вже справжніх офіцерів, теплими словами та побажаннями.

«Вже завтра ви приступите до практичної роботи у органах та підрозділах поліції Сумської області. Я сподіваюсь, що кожен з вас буде з честю носити погони поліцейського, буде вірним Присязі і буде стояти на захисті інтересів наших громадян, тому що сьогодні довіра громадян – це пріоритетне завдання Національної поліції України», – зазначив т.в.о. начальника ГУНП в Сумській області Петро Токар.

На шляху до погонів лейтенанта поліції була проведена величезна робота, і кожен, хто витримав цей нелегкий шлях, сьогодні досягнув омріяної цілі.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *