[ad_1]

У Сумах 12 вересня відбудеться виставка-фестиваль «Друг з притулку». Під час заходу 25 дорослих собак і близько десятка безпритульних цуценят та котів спробують знайти собі дім. Кожен охочий зможе забрати чотирилапого прямо з виставки.

Фестиваль відбудеться в парку імені Кожедуба. Його вп’ятнадцяте організовує сумське товариство захисту тварин, пише Суспільне.

Наразі у притулку мешкає понад три сотні собак та котів. На цьогорічну виставку підуть близько тридцяти.

За словами організаторки фестивалю Наталі Рудакової, всі вони стерилізовані та адаптовані до суспільства. Готували тварин протягом місяця.

«Кожному волонтеру відповідно до його характеру ми обирали тваринку: активну, спокійну, ласкаву. Вони знайомилися, привчали до повідочка, намагаються вивчати якісь команди, щоб коли вони вийшли на виставку, продемонстрували найкращі якості, щоб тваринка не боялася і спокійно спілкувалася з людьми», — зазначила вона.

Пес на ім’я Платон, який мешкає у притулку два роки, піде на фестиваль разом з волонтеркою Євгенією Стовбун.

«Кожного дня ми ходимо займатися на поводку, вчимо команди. Поки ще не вдається, але, сподіваюсь, згодом він виконуватиме всі команди. Думаю, що це — метис. Схожий на коргі: маленький, дуже спокійний. Так сталося, що колишні власники хотіли його повісити. Ми забирали його з поліцією. Він тут — два роки. Соціальний, добрий хлопчик», — розповідає волонтерка.

Три місяці тому до притулку принесли цуценят. Їх виходили волонтери, говорить Наталя Рудакова.

«Складно вирішити, кому дати цей квиток щастя у життя. Ми зараз думаємо, скільки привезти цуценят. У нас їх — більше ніж двадцять. Це дуже велика кількість для таких умов, тому думаємо максимально показати їх людям. А також – котики, так що, хто хоче знайти собі пухнастого муркутуна – приходьте», — говорить вона.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *