[ad_1]

Місто продовжує працювати над розрахунками перевізників в плані підвищення тарифів. Нагадаємо, що місцеві приватні перевізники подали розрахунки, згідно з якими вартість проїзду в Сумах найближчим часом може подорожчати до 10-11 гривень для позакарантинного періоду і 13 гривень — на період карантину.

За словами начальника міськвідділу транспорту і зв’язку Сергія Яковенка на апаратній нараді в Сумській мерії 30 серпня, фахівці проаналізували всі цифри. Виявлені недоліки і зауваження вже усунули, зараз відділ транспорту готує для оприлюднення акт регуляторного впливу з новими тарифами.

«Виходячи з поданих розрахунків, з минулого розгляду тарифів вартість палива підвищилася на 52%, зарплата — на 37%, вартість шин — на 10%. Що стосується вартості палива, прийшло попередження від постачальника, що з 1 вересня буде підвищення ще на 20%. Такі цифри вже загрожують подальшій роботі пасажирського транспорту», — зазначив чиновник, явно натякаючи на гостру необхідність підвищення вартості проїзду в Сумах, пише ВШ.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *