[ad_1]

Проєкти рішень про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті Сум оприлюднять на сайті Сумської міськради. Члени виконавчого комітету 31 серпня виключили цей пункт із рішення, яке б дозволило опублікувати документи на сайті міської ради для ознайомлення. Але наприкінці засідання, яке тривало більше 4-ох годин, повернулися до цього питання і вирішили його опублікувати.

Сумські перевізники подали нові розрахунки до відділу транспорту на початку серпня, пише Суспільне.

За словами начальника відділу Сергія Яковенка, згідно з розрахунками перевізників, тариф по місту має становити від 10 до 13 гривень, до Піщаного – від 13 до 16 гривень.

Під час засідання виконкому член виконкому Юрій Кучмєєв запитав начальника міського відділу транспорту щодо того, чи перевіряли в управлінні обґрунтування здорожчання вартості проїзду.

«У цих розрахунках проти минулих розрахунків вартість палива подорожчала на 52% і наскільки мене поінформували поставники газу, з завтрашнього дня — ще на 20%. В розрахунках, які мені надали стосовно заробітної плати водіїв, підвищення планується на рівні 37%, покришки подорожчали на 10%», — відповів Яковенко.

На питання, чи перевізники виконали умови щодо належного стану транспортних засобів Яковенко сказав: «Ми проводимо перевірки, надаємо рекомендації, зауваження, пишемо акти, реакція йде, але це ж транспорт».

Для ознайомлення проєкт рішення має бути опублікований на сайті міської ради протягом не менше місяця, розповів начальник правового управління Олег Чайченко.

Голова асоціації приватних перевізників Сум Олександр Запорожець від коментарів Суспільному відмовився, сказавши, що з 1 вересня дорожчає газ, що знову вплине на їх роботу.

У відповіді на запит Суспільного про те, які саме недоліки були виявлені у розрахунках перевізників, у відділі транспорту відповіли, що у деяких були відсутні документи, які підтверджують витрати. На сьогодні перевізники підтвердження надали, йдеться у відповіді.

Поки проєкт рішення про здорожчання вартості проїзду в транспорті Сум на сайті міської ради не опублікований.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *