[ad_1]

Охтирка

▪️ 10 березня близько 00:30 ворожою авіацією завдано авіаудар по околицям м. Охтирка та с. Бакирівка, Охтирського району. В с. Бакирівка авіаударом знищена свиноферма.

▪️ 10 березня близько 00:45 ворожою авіацією завдано авіаудар по території резервуарного парку Качанівського ГПЗ. Внаслідок бомбардування зайнялися резервуари з нафтою. Загальний об’єм нафти в резервуарах знищених внаслідок цього авіаудару близько 1777 т.

Враховуючи попередні руйнування резервуарний парк знищено майже повністю.

Тростянець

▪️ Артилерія ворога обстріляла колишній завод «Електробутприлад». У результаті обстрілу загинуло троє містян, серед яких був неповнолітній хлопець.

Білопілля

▪️ 9 березня близько 21.00 внаслідок ворожого авіаудару на території Білопільської радіотелепередавальної станції сталося пошкодження телевишки та загорівся металевий вагончик, який знаходився під телевишкою та експлуатувався як складське приміщення.

О 22:40 пожежу локалізували, а о 23:15 – ліквідували. Загиблих та постраждалих немає. Вишка та ретранслятор, в результаті обстрілу та пожежі, на превеликий жаль, виведені з ладу.

Битиця

▪️ 10 березня після опівночі відбувся другий ворожий аіаудар по с.Битиця. На місці було виявлено дві вирви глибиною близько 1,5 метри. Осередків загорянь не було. Жертв та постраждалих немає.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *