[ad_1]

На Сумщині уклали 424 договори оренди та оголосили 61 аукціон щодо передачі держмайна в оренду. Про це під час брифінгу повідомила начальник відділу оренди та розпорядження державним майном Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області РВ ФДМУ по Полтавській та Сумській областях Вікторія РОМАНЕЦЬ.

«Одним із основних завдань Регіонального відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях є здійснення контролю у сфері організації та проведення передачі державного майна в оренду. На сьогодні кількість діючих договорів оренди становить 424. Із них 157 укладені з бюджетними організаціями, 267 − з комерційними», − сказала Вікторія Романець.

За її словами, надходження до державного бюджету від договорів оренди спочатку року складають 7 058 814 грн. А надходження до державного бюджету від договорів оренди єдиних майнових комплексів − 5 143 372 грн.

Також начальник відділу повідомила, що спочатку року укладено 42 нові договори оренди, надійшло 65 заяв на продовження вже діючих договорів, прийнято 70 рішень про оголошення аукціонів та оголошено 61 аукціон.

Вікторія Романець запросила до участі потенційних орендарів в аукціонах. Зокрема, 26 серпня відбудуться: аукціон щодо передачі в оренду державного майна − пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення «Банк М.А.Терещенка», продовження договору оренди нерухомого майна − нежитлового приміщення площею 4,9 кв. м технічного поверху будівлі гуртожитку в місті Суми. А 31 серпня – передача в оренду через аукціон нежитлового приміщення площею 6.1 кв. м на першому поверсі службово-оперативного блоку MАПІП «Бачівськ». Наявні й інші цікаві пропозиції в запланованих аукціонах на 26, 27, 31 серпня та 3 і 7 вересня цього року.

«Всі оголошення розміщуються на сайті ProZorro.Продажі, – розповіла Вікторія Романець. – Кожен має вільний доступ до цього майданчика та може детально ознайомитись з оголошеннями, зареєструватись та взяти участь в аукціоні. До кожного оголошення прикріплений пакет документів, в тому числі фотографії об’єкта оренди, інформація про сам об’єкт, контактні дані працівників регіонального відділення та балансоутримувача, у яких можна отримати інформацію по об’єкту оренди».

За додатковою інформацією звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях з питань оренди.

Контактні телефони відділу оренди та розпорядження державним майном Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Регіонального відділення ФДМУ по Полтавській та Сумській областях: (0542) 36 11 33, 36 23 87.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *