Підтримка захисників, зміни до бюджету громади та поточна робота: у Сумах відбулося засідання виконкому


Підтримка захисників, зміни до бюджету громади та поточна робота: у Сумах відбулося засідання виконкому

Під час чергового засідання виконавчого комітету ухвалені рішення, які стосуються бюджету громади, підтримки захисників, розвитку сфер соціального захисту населення, освіти, підприємництва.

Першочергово були розглянуті питання щодо забезпечення щомісячними виплатами, пільгами на сплату комунальних платежів членів добровольчих формувань Сумської міської територіальної громади.

Загалом під час засідання члени виконкому на заходи та роботи з територіальної оборони громади виділили 48,3 млн грн.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО акцентував увагу на тому, що всього на вказані цілі станом на сьогодні, 26 серпня, спрямовано 170,3 млн грн, з них на надання одноразової матеріальної допомоги членам добровольчих формувань – 41 млн грн.

Окрім того, передбачено передачу субвенції до державного бюджету в сумі 5 млн грн військовим формуванням та іншим державним органам.

Також із метою приведення підвальних приміщень закладів освіти до відповідних норм (вимог) найпростіших укриттів передбачено 13,8 млн грн та захисних споруд цивільного захисту населення Сумської міської територіальної громади – 5 млн грн.

Вирішувалися також питання опіки на повнолітніми особами, визначення місця проживання дітей та порядку участі у вихованні малолітніх.

Опрацьовані пропозиції щодо надання або відмови в розміщенні об’єктів сезонної торгівлі.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *