[ad_1]

Міська рада провела позачергове засідання, на якому вирішила низку нагальних для жителів громади питань.

Серед таких ремонт доріг. Сумські обранці дали згоду на те, щоб замовником послуг з виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення відповідних робіт по пр-ту М. Лушпи та вул. Шишаркарівська було ДП «Дороги Сумщини», а також спрямували на ремонт першого об’єкту у вигляді субвенції з місцевого бюджету обласному 25 млн грн (ще стільки ж надійде з Державного дорожнього фонду).

Крім цього, на позачерговому засіданні міська рада дала згоду на передачу в державну власність трьох нежитлових приміщень комунальної власності Сумської міської територіальної громади (вул. Миру, 24, площею 1264,9 м2; вул. Нижньосироватська, 54А, площею 1933,5 м2; вул. Римського-Корсакова, 18, площею 1019,2 м2), якими опікуватиметься Сумська філія ХНУВС.

Ще цього дня депкорпус ухвалив рішення щодо продовження мораторію на виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Сумської міської територіальної громади до 1 січня 2022 року та затвердив ПАТ «Технологія» технічну документацію з землеустрою щодо поділу земельної ділянки за адресою: пр-т Курський, 147/1.

[ad_2]

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *