Третина Сум досі без опалення та гарячої води


Третина Сум досі без опалення та гарячої води

Катастрофічні борги Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання (АТ «Сумське НВО») призвели до провалу опалювального сезону.

Незважаючи на те, що опалювальний сезон почався 18 жовтня і в термін 6-ти днів всі споживачі повинні були отримати тепло, згідно графіку, директор Котельні Північного промвузла Ірина Рибальченко, під час апаратної наради, заявила, що котельня готова, але товариство досі не заключило договір з «Сумигаз», тому опалення і немає.

Основна причина відома усім, адже, протягом уже кількох років АТ «Сумське НВО» не виконує зобов’язань, які прописані у договорі на газопостачання і його розподіл, транспортування теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення.

Також, одна із причин — величезна заборгованість АТ «Сумське НВО» перед АТ «НАК «Нафтогаз України», АТ «Сумигаз», КП «Міськводоканал» СМР та ТОВ «Сумитеплоенерго».

У Сумській міській раді заявили, що АТ «Сумське НВО» протягом міжопалювального періоду 2021 року, навіть, не повідомило, що не може виконати свої обов’язки і таким чином, почати опалювальний сезон 2021-2022. Виконавчий комітет неодноразово звертався до товариства, та відповіді були або неоднозначні, або їх не було взагалі. Тому, у вересні 2021 року виконавчий комітет звернувся з листами до Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Національної поліції в Сумській області, Окружної прокуратури міста Суми з проханням вжити заходів відносно керівництва АТ «Сумське НВО», в частині можливого зриву опалювального сезону.

{ На сьогоднішній день отримано лист Головного управління Національної поліції в Сумській області, яким повідомляється, що слідчим СВ Сумського РУП ГУНП в Сумській області надіслано запит керівнику АТ «Сумське НВО» щодо стану підготовки котельні до опалювального періоду, на який відповідь не отримано. }

Бездіяльність керівництва АТ «Сумське НВО» в даному напрямку створює затримки та несвоєчасне входження Котельні Північного промвузла в опалювальний період.

Хочемо нагадати керівництву АТ «Сумське НВО», що мешканці Курського мікрорайону та вулиць Бендери, Пушкіна, Іллінської, Роменської, частини історичного центру міста досі з холодними батареями і чекають коли ж і у них буде тепло!

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *